HAKKIMIZDA

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

VASTERAS Eğitim, Danışmanlık ve Belgelendirme

İnsan birikimin ürünüdür. İnsanın doğadaki diğer canlılardan farkı hep birlikte bir kültür oluşturmasıdır. Oluşturulan bu kültürün yeni bireylere aktarılması da eğitim sayesindedir. Eğitim bize önceki insanların hayatlarını aktarır. Bugünkü insan hayatı önceki milyarlarca insanın emeğidir. Öncekilerin kurduğu binanın katları olarak hayata devam etmekteyiz. Eğitim bizi bir düzeye yükseltir ve biz de eğitim ile kendimizden sonrakilere temel oluruz. Eğitim ben’i biz yapan ve herkesi “kendisi” olduğu kadar “başkası” olmaya götüren önemli bir araçtır.

Ankara da kurulan VASTERAS EĞİTİM, kurulduğu günden beri yeni teknolojik model ve tekniklerle bireysel, kurumsal eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Kalkınma Ajanslarının organize edip desteklediği Teknik Destek kapsamında, Türkiye’nin muhtelif illerinde çok sayıda Teknik Destek projesi sonuçlandırılmıştır.
VASTERAS EĞİTİM ülkemizde, hemen hemen her sektörde faaliyet gösteren kurumların ve firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiği eğitimleri, uzman eğitimci kadrosu ile sektördeki en geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir.
Firmamız günümüz ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturduğu eğitimlerle kişilere, kurumlarını başarıya ulaştıracak farkındalığı, bilgiyi, beceriyi ve öz güveni kazandırmayı kendisine amaç edinmiştir. Diğer yandan istendik davranış değişiklerini hayatımızın her alanına yaymak için sadece öğrenmeye değil paylaşmaya da ihtiyaç vardır. İşte tam da bu noktada VASTERAS EĞİTİM sizlerin her alanda ihtiyaç duyduğunuz kuruluş olarak yanınızda yer alacaktır. Her insanın olduğu gibi her kurumunda özellikleri birbirinden farklıdır.
Uzman ve tecrübeli kadromuz sayesinde; Bölgesel Kalkınma Ajansları başta olmak üzere gibi proje bazlı verilen destekler konusunda danışmanlık hizmetlerini de sunulmaktadır.
Kırıkkale Teknopark bünyesinde yer alan ARGE Şubesi ile firmamız ARGE çalışmalarını yürütmektedir.
Memnuniyet odaklı yaklaşımıyla tüm kamu kurumu ve özel sektör paydaşlarımızın yüklerini hafifleterek güvenli, kaliteli ve sürekli gelişmek ve geliştirmek için emin adımlarla VASTERAS EĞİTİM olarak yolumuza devam etmekteyiz.